Kontakty

 

 

Novinky
O společnosti

Něco z historie fimy...
Působení společnosti Prumhor spol.s r.o. se datuje od roku 1990 založena fyzickou osobou,právní forma je datována k roku 1992.Společnost se v této době zabývala převážně malířsko-natěračskými pracemi,prodejní činností v oblasti barev a laků,okrajově stavební činností.
Od roku 2003 se společnost , po navázané spolupráci s dodavatelem zateplovacích systémů společností Český Caparol,začala zabývat realizací zateplovacích systémů.Během následujících let společnost provedla spoustu realizací v rámci ČR.

Od roku 2007 máme zavedený systém řízení jakosti ISO 9001,od roku 2009 systém enviromentálního managemantu ISO 14001 a systém managementu BOZP OHSAS 18001.

V dnešní době se společnost,mimo již zmiňované, výrazněji zaměřuje na stavební práce včetně inženýrských a projektových prací,odborné konzultace a finančního poradenství v oblasti revitalizací bytových domů a výstavby rodinných domů.Zakázky realizujeme tzv.na klíč včetně zpracování rozpočtu,zajištění finančních prostředků,projektových prací,zpracování energetických auditů,vyřízení potřebných stavebních povolení a vyřízení platných státních dotací,až po kolaudaci dané zakázky.Společnost se zaměřuje především při realizaci svých zakázek na kvalitu prací a použití nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu.